Doprava zdarma

Doprava zadarmo do lokalít v regióne

Naši zákazníci nachádzajúci sa v Leviciach a okolí majú dopravu zdarma. Doprava do ostatných lokalít mimo Levíc a okolia je dohadovaná individuálne vzhľadom na veľkosť objednávky, vzdialenosť od Levíc a región. 
 

Doprava zdarama je realizovaná v nasledovných lokalitách:

Levice, Hronské Kosihy, Lipník, Tlmače, Malé Kozmálovce, Čajkov, Rybník, Nová Dedina,Nový Tekov, Starý Tekov,Dolná Seč, Horná Seč, Podlužany, Hronské Kľačany, Starý Tekov,  Kalná nad Hronom, Kozárovce ...ak ste svoju obec na zozname nenašli a ste v okruhu cca 15 km od Levíc spýtajte sa nás na možnosť dovozu zadarmo ( kontaktný formulár). Pre veľké množstvo obcí a sídiel v okolí LV je ťažké uviesť celý zoznam. 

Pri objednávke menšej ako 20 EUR je účtovaná doprava 5 EUR alebo máte možnosť osobného odberu v Kozárovciach alebo Leviciach zadarmo. 

Ostatné lokality

Cena dopravy individuálnou dohodou

Naše aktuálne presonálno technické kapacity nám umožňujú zabezpečovať dopravu LEN v Leviciach a okolí a smer do Nitry a Bratislavy. Nakoľko mäso nie je možné posielať kuriérom alebo poštou tak jediná možnosť pre ostatné regióny Slovenska je osobný odber v Leviciach alebo Kozárovciach.