O nás

masoLV s.r.o. je malá rodinná firma pôsobiaca na slovenskom trhu prostredníctvom jej predchodcov od roku 1998. Pod značkou masoLV pôsobíme od roku 2014. Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj kvalitného deleného hovädzieho a bravčového  mäsa. Na objednávku však vieme dodať aj mäso vcelku, napr. bravčovú polovičku. Ponúkaný tovar pochádza zo slovenských chovov. Mäso je starostlivo vyberané a poctivo opracovávané s dôrazom na prvotriednu kvalitu ponúkanú zákazníkovi pri každom dodanom kuse.
 
Naše mäso môžete ochutnať v reštauráciách, školách, vývarovniach ale aj v mnohých mäsiarstvach nielen v Leviciach a okolí. Stratégia našej spoločnosti sa zakladá hlavne na predaji kvalitného a precízne opracovaného mäsa.

Počtom zamestnancov nie sme veľká firma, ale  potrpíme si na to, aby sme objednávky naším odberateľom dodávali vždy včas a v najlepšej kvalite.

V prvej polovici roka 2019 sme v Kozárovciach nedaleko Levíc otvorili aj vlastnú certifikovanú rozrábku mäsa spĺňajúcu moderné štandardy a striktné hygienické požiadavky.  

Zásobujeme prevažne levický región, ale aj časť Nitry a Bratislavy. Mäso dodávame hlavne náročným zákazníkom, ktorí vedia oceniť kvalitu a individuálny prístup. V Leviciach a blízkom okolí svojim zákazníkom ponúkame bezplatný dovoz až k vchodovým dverám. Otvorením internetového mäsiarstva v Leviciach sme umožnili jednotlivcom objednať si z pohodlia domova, čo pravideľne využívajú stovky domácností v regióne aj mimo neho. Veríme, že aj vy vyskúšate naše služby a zaradíte sa tak medzi našich spokojných zákazníkov. Radi sa staneme vaším rodinným mäsiarom.

 

hovadzie-foto03